Świetlica


Szczególnie w dni niepogody, nasi Goście mogą korzystać ze świetlicy/sali imprezowej o wielkości ok. 80 m2, w której znajduje się:

  • stół bilardowy
  • stół do tenisa stołowego
  • piłkarzyki
  • karaoke (ok. 3000 piosenek w różnych językach)
  • konsole Playstation 4
  • konsola Wii
  • dart (lotki) i różne gry jak np. szachy, karty itp.


W sylwestra możemy wspólnie zakończyć rok przy ognisku przy muzyce i przekąsce.

Sauna


Zarówno w zimne, jak i ciepłe dni można w przyjemnej atmosferze korzystać z naszej sauny z miejscem dla maksymalnie ośmiu osób, która posiada programy suche i parowe. Ponadto sauna wyposażona jest w zmieniające się światła stwarzające nastrój przyjemnego relaksu. 

Plac zabaw i boisko


Na terenie naszego ośrodka znajduje się boisko do piłki siatkowej, które może być również przeznaczone do gry w piłkę nożną. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy plac zabaw m.in. z piaskownicą, dwiema huśtawkami, dwiema zjeżdżalniami i drabinką. 

Ognisko


W sezonie dużym powodzeniem cieszą się organizowane przez nas ogniska, sprzyjające lepszemu poznaniu się Gości, co ma wpływ na miłą, rodzinną atmosferę. Taki wspólny wieczór jest okazją nie tylko do pieczenie kiełbasek, ale też do wspólnego śpiewania znanych piosenek. 

Rowery


Na terenie ośrodka mają Państwo możliwość wypożyczenia rowerów, by w ten zdrowy sposób zwiedzić wartą poznania urokliwą okolicę. 

Sprzęt AGD


Ośrodek dysponuje profesjonalną pralką firmy Miele w ogólnodostępnej pralni, z której, za dodatkową opłatą, mogą korzystać wszyscy nasi Goście.

​Jeżeli nasi Goście potrzebują dodatkowych sprzętów kuchennych, zawsze mogą zgłosić się do recepcji, gdzie chętnie udostępnimy bezpłatnie na czas pobytu takie dodatkowe wyposażenie jak m.in. grill, mikser, toster, żelazko, odkurzacz, parawan itp.