O Nas


​Cztery Pory Roku to zespół komfortowych, ogrzewanych domków letniskowych znajdujących się przy deptaku do morza. Ośrodek położony jest pośród wysokich drzew sosnowych około 100 m od plaży. Najbliższe sklepy i przystanek autobusowy znajdują się w odległości ok. 100 m od ośrodka. Dla Gości, którzy przyjeżdżają do nas własnym autem przygotowaliśmy dwa miejsca parkingowe tuż przy każdym domku. Wczesnym rankiem czy późnym wieczorem, wiosną, latem, jesienią czy zimą, nasz ośrodek jest do Państwa dyspozycji przez okrągły rok. 

Dzwirzyno


​Dźwirzyno położone jest 12 kilometrów od Kołobrzegu, między brzegiem Bałtyku a jeziorem Resko Przymorskie, nad cieśniną łączącą te wody, zwaną Kanałem Resko.

Dźwirzyno znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk. Szeroka plaża utworzona z drobniutkich, czystych i jasnych ziarenek piasku przechodzi w kierunku lądu w wysoki wał wydmowy, dochodzący do 16 m n.p.m. Wydmy porośnięte lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu.

Urzekające zachody słońca, bajkowa sceneria raz spokojnego a raz wzburzonego morza, żagle, mewy, malownicze klify i świeże, przesycone jodem powietrze oraz piękne kompleksy leśne gwarantują udany i niezapomniany wypoczynek.

Jest co robić


W sezonie jest Dźwirzyno bardzo ludnym miasteczkiem z różnorodną gastronomią.

Jedna z atrakcji w Dźwirzynie

Bardzo popularne są wycieczki rowerowe, szlak fitness w lesie i wędkowania na jeziorze Resko Przymorskie. Ponadto, jezioro przyciąga również miłośników kajakarstwa i windsurfingu.

W każdej pogodzie Dźwirzyno jest dobrym punktem na wycieczek do Koszalina, Szczecina lub Gdańska. Oprócz wielu sklepów w Koszalinie, Szczecinie i Gdańsku, są szczególnie Szczecin i Gdańsk warto ze względu na ich piękne porty zdecydowania warte podróży.